Okres czy inne plamienie?

Mam takie brązowe plamy i kreski na majtkach, przez 7 dni 1 raz w miesiącu, a na podpasce mam czysto a na majtkach znów się pojawiają, miałam przy tym plamienie przez 1 miesiąc, śluz 3 lata, biust i waga 44 kg

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

Trudno określić czym są te plamienia ponieważ podała Pani zbyt mało danych. Po pierwsze czy już Pani miesiączkuje, jeżeli tak czy cykle są regularne, w którym dniu cyklu pojawiają się te plamienia.
Przykro mi bardzo ale nie jestem w stanie Pani pomóc.
Pozdrawiam