Okres czy przerwana błona?

Miałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne w pierwszym dniu rozpoczęcia cyklu. Niestety została uszkodzona błona dziewicza. Teraz nie jestem pewna, czy po 3 dniach jeszcze krwawię, czy dostałam okres. Dodam, że mam wszystkie objawy, jakie pojawiają mi się w czasie okresu. Tylko, że jest słabszy.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Krwawienie po przerwaniu błony dziewiczej nie trwałoby raczej kilku dni. Ponieważ jednak nie ma całkowitej pewności, zapewne lepszym rozwiązaniem będzie odczekanie z rozpoczęciem antykoncepcji do kolejnej miesiączki.

Pozdrawiam!