Okres o jeden dzień wcześniej niż zwykle

Czy wcześniejszy okres o 1 dzień przy regularnym okresie co 28 dni jest powodem do zmartwień? dodam ze stosuje novaring i ostatnio w grudniu okres dostałam dzień później a w styczniu dzień wczesniej niz powinnam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przesunięcia krwawienia zdecydowanie nie mają znaczenia klinicznego i nie powinny być powodem do niepokoju.