Okres podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Od paru lat biorę tabletki antykoncepcyjne i pierwszy raz po pierwszych 10 tabletkach z opakowania dostałam okres. Co to może oznaczać
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Jeżeli tabletki były przyjmowane prawidłowo nie ma powodów do niepokoju. Krwawienia srodcykliczne są jednym z najczęstszych działań niepożądanych doustnej antykoncepcji. Jeśli sytuacja powtórzy sie w kolejnym cyklu proszę zgłosić się do ginekologa. Być może konieczna będzie zmiana dotychczas stosowanego preparatu.