Okres spóźniający się 7 dni i ryzyko zapłodnienia

Witam. Kochałam się z chłopakiem w dzień kiedy miałam dostać okres i dzień później,bez zabezpieczenia,jednak nie kończyliśmy w ten sposób, bo później chłopak ubrał prezerwatywę. Cykl ostatnio trwał 30 dni co do dnia, teraz jednak okres spóźnia się już 7 dzień, testu jeszcze nie zrobiłam, bo nie wiem czy już byłby wiarygodny wynik. Nie stresowałam się ostatnio, dopiero na myśl,że okres się spóźnia. Czy jest szansa,że jestem w ciąży? Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych