Okres trwający niecały dzień: jak to rozumieć?

Z MĘŻEM STARAMY SIĘ O DZIECKO. MAM 34 LATA. UPRAWIALIŚMY SEKS W DNI PŁODNE. OKRES POWINNAM DOSTAĆ 3 MARCA I DOSTAŁAM, TYLKO, ŻE NIGDY NIE MIAŁAM GO TAK KRÓTKO, BO TYLKO PÓŁ DNIA, POTEM NIC. TEST WYSZEDŁ NEGATYWNY. CO O TYM MYŚLEĆ?

Witam serdecznie.
Stężenie beta-hCG na początku ciąży może być zbyt niskie, aby dać dodatni wynik testu ciążowego.  Proponuję wykonanie kolejnego testu za 4- 5 dni.
Ponieważ ostatie krwawienie było odmienne niż poprzednie miesiączki należy wziąć pod uwagę ciążę.
Pozdrawiam.