Okres w normalnym terminie, stosunek bez penetracji a ryzyko ciąży

Witam.Czy możliwe jest by moja dziewczyna była mimo wszystko w ciąży?Dostała okresu w dosyć normalnie terminie(parę dni wcześniej lecz owulacje też miała wcześniej oraz była w tym czasie przeziębiona i narażona na sporo stresu)Objawy okresu były normalne tak jak zawsze, jesteśmy pewni że to nie było żadne plamienie.Okres trwał 5 czyli czas trwania też normalny dla mojej dziewczyny.Dodam że szanse na zapłodnienie były bardzo małe bo mógł się dostać płyn preejakulacyjny lecz nie było penetracji.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli u dziewczyny wystąpiło krwawienie miesiączkowe to nie może byc ona w ciąży.
W razie występowania u niej niepokojących dolegliwości należy szukać innej przyczyny wraz z Państwa ginekologiem.
Pozdrawiam.