Okres w oczekiwanym terminie po stosunku z pękniętą prezerwatywą a możliwość ciąży

Witam.Czy jeśli po odbytym stosunku(11 dni przed miesiączką 09.05) w trakcie którego pękła prezerwatywa pojawił się okres w oczekiwanym terminie (20.05) jest nadal możliwość ciąży? Dziś wypada mi owulacja. Śluz jest taki jak zawsze miałam podczas owulacji ale źle się czuję, odczuwam kłucie w lewym jajniku i lekkie mdłości.Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży praktycznie nie istnieje, ale jeśli ma Pani wątpliwości to może wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.