Określenie dni niepłodnych

Jak określić dni niepłodne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trochę mało danych aby odpowiedzieć na to pytanie. Dla określenia dni płodnych oraz niepłodnych można stosować wiele metod- opartych na temperaturze ciała, jakości i wyglądzie śluzu itp. Zaznaczam iż w regularnym cyklu 28 dniowym owulacja następuje 14 dc a dni płodne to przedział pomiędzy 10-18dc.
Pozostały czas to dni niepłodne. Nie można tego jednak zapewnić nie znając długości i regularności Pani cyklu.