Określenie tygodnia ciąży po zapłodnieniu in-vitro

Witam. Moje pytanie brzmi: Jak liczy się tydzień ciąży po zapłodnieniu in-vitro. Odbyło się ono 19 września i transferowano 2-dniowe zarodki. Przed in-vitro już nie miałam miesiączek od ponad 2 lat. Teraz wiem że jestem w ciąży. 3 tygodnie po transferze zrobiłam beta-HCG i wyszła 1115, progesteron 0,48; a estradiol 338,20. i nie wiem, który to jest tydzień ciąży. Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wiek ciąży należy liczyć od momentu transferu zarodków.