Określenie wieku ciąży i wynik bHCG

jestem w ciązy, wg mnie jest to 9-10 tydzień, wg lekarza 5-6 tydz.Robiłam beta hcg 8.04.2014-wynik 28486 potem 11.04-wynik 30256. Przyrost tylko 6,2%. Co to znaczy??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanej wartości beta-hCG precyzyjnie określić wiek ciąży. Powinien tego dokonać lekarz w oparciu o datę ostatniej miesiączki oraz ewentualnie USG. Zdecydowanie proszę zatem porozmawiać o swoich wątpliwościach ze specjalistą ginekologiem.