Omamy i zaburzenia osobowości

Cześć w myślach złapię jakiś temat problem sytuację zdarzenie przykład rozstałem się z kobietą nie dawno i "zawiesiłwm" się w myślach wymyśliłem historie że poskarżyła się tacie że dostaje smsy tata dzwoni do mnie i mówi żebym dał jej spokój ja się tłumacze że to nie ja i dalej tworzę historyjkę aż się nie złapię że się zawiesiłem , zdarza się to parę razy dziennie i jest związane z różnymi sprawami osobami i nie tylko problemami zawieszam się i tworzę przeraża mnie to dla mnie jest to realne

Witam. Myślę, że Pan po prostu sobie fantazjuje na różne tematy z jakichś powodów, nie radzi sobie z własnymi myślami, i słabo siebie rozumie. Dlatego zachęcam do psychoterapii.
Magdalena Brabec

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychologa. W podobnych sytuacjach ważna jest diagnoza- potwierdzenie lub wykluczenie zaburzeń psychicznych oraz zaplanowanie terapii.