Omamy, szumy w głowie i zawroty po przyjęciu amfetaminy

Błagam pomocy! Chcę pozbyć się amfetaminy z organizmu szybciej niż samoistnie. Nie dlatego że mam mieć testy, jechać autem czy mam badania. Nie chcę być już pod wpływem!Chyba przesadziłam z dawką..mam omamy,szumy w głowie,zawroty i uczucie że zaraz zemdleję.Trudno mi nawet mówić. Nie jestem nowicjuszem, wiem jak działa amfa, wiem co się dzieje po ciągach-brałam kilka lat i tyle też miałam abstynencji.Po co więc brałam?Temat na inny wątek. Nie wytrzymam z tym stanem jeszcze kilku godzin!Pomocy!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani natychmiast zgłosić na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego. Tam uzyska Pani pomoc farmakologiczną i psychologiczną.