Omamy wzrokowe i słuchowe, duszności i drżenie w klatce piersiowej a silny stres

Żona która się wszystkim martwi, najpierw miała duszności, potem drzenie w klatce piersiowej, po kilku dniach cos co wyglądalo jak zapalenie woreczka żółciowego, od 2 dni ma omamy wzrokowe i słuchowe, nawet ja nie spi, widzi jakies elfy itp, ma drzenie ciała i widac nerwowosc i strach, czy to moze być spowodowane silnym stresem? Jest osobą która wszystko dusi w sobie, mysli też po przebudzeniu, że sen był naprawdę, zaczęło sie od diszności a po kilku dniach omamy, co to jest i gdzie sie udac?

nalezaloby sprawdzic od strony medycznej, czy cos sie dzieje+psychoterapia.odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Pierwsze kroki należy skierować do lekarza pierwszego kontaktu. Konieczne są badania i wskazówki natury medycznej.
Objawy które Pan opisuje mogą występować przy poważnych chorobach i nie należy ich lekceważyć
Dopiero potem można szukać pomocy u psychoterapeuty i szukać źródła kłopotów Pana żony w sferze psychicznej.
Pozdrawiam serdecznie

Witam,
objawy pana żony mogą wynikać z wielu różnych problemów zaburzeń lękowych, osobowościowych lub innych. Zachęcałabym jednak do konsultacji ze specjalistą, szczególnie, ze piszę Pan, że zona jest pod silnym stresem. Zachęcam do kontaktu z Poradnią Zdrowia Psychicznego odpowiednią do Państwa miejsca zamieszkania. Pozdrawiam.