Omdlenia, bezsenne noce z lękiem i zawroty głowy a depresja

justyna 40lat kuj-pom czy to depresja?zaczeło się od omdleń nagłych bez powodu , potem doszły bezsenne noce z lękiem tzn..kołatanie serca , uczucie gorąca , szumy w uszach sen tylko 2 godzinny i do ranna nic . ...w dzień zawroty głowy głowy c i strach przed kolejnym atakiem /? Badania ekg wykazały Tachykardie zatkową i nic po za tym inne badania w normie TK głowy w porządku .Wrażenie omdlenia dopada mnie w sklepie , albo przed wejściem do sklep ,w domu przed wstaniem z łóżka,co robić?

Witam,

najbardziej trafną diagnozę postawi lekarz psychiatra, do którego może się Pani udać. Być może będzie Pani chciała skontaktować się także z psychoterapeutą, który pomoże Pani rozwiązać swoje kłopoty, a tym samym poradzić sobie z objawami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik