Omdlenia, ostre bóle głowy, drżenie ciała i zaburzenia widzenia

Ciężko ograniczyć moje dolegliwości tylko do napięciowych. 2 lata temu moje kłopoty zaczęły się od omdlenia, a w kolejnych dniach dostałem bardzo mocnych, ostrych i nie do zniesienia bólów w postaci ścisków (głównie u nasady karku, w potylicy), kłucia i uczucia otępienia. W każdej chwili miałem ochotę wezwać pogotowie, jednak wiedziałem, że odprawią mnie z kwitkiem. Miałem też białe siatki przed oczami, uczucie drżenia, mrowienia głowy i zaburzenia czucia. Jest lepiej, jednak i tak słabo ze mną.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki, którą powinien pokierować specjalista neurolog. W opisie niestety nie zawarł Pan informacji czy konsultował się Pan z jakimkolwiek lekarzem. Jeśli nie, proszę udać się na wizytę podczas której lekarz zbierze wywiad, zbada Pana oraz zleci badania dodatkowe (CT/MRI głowy). Najpewniej umożliwi to wskazanie przyczyny Pana dolegliwości i ewentualnie rozpoczęcie leczenia.