Omdlenia w pracy a półpasiec

witam od paru dni zle sie czuje a zaczelo sie od tego ze zemdlalam w pracy i to juz 2 razy i na chwile straciłam przytomnosc do tego mam dziwne bole glowy nudnosci i ciagly niby apetyt do tego czuje sie senna i slaba 2 tygonie temu przechodzilam połpasiec czy to dalej objawy pólłpasca brałam antybiotyk wiec nie wiem co sie dzieje .to nie ciaza bo robiłam testy po prostu dziwne i meczace uczucie najlepiej to bym lezała całymi dniami.jestem za granica i nie wiem co mam robic prosze o porade.

Witam! Pani dolegliwości z pewnością wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Półpasiec zwykle pojawia się u osób z osłabioną odpornością, należy więc ustalić czy nie występują u Pani takie czynniki jak np. anemia czy niedoczynność tarczycy. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje dokładną diagnostyką.