On twierdzi, że mnie kocha, ja go też, ale nie potrafi mi zaufać - co z tym zrobić?

Mam 22 lata, byłam z chłopakiem 2 lata, strasznie go kochałam, ale mu tego nie okazywałam - wiecznie miałam pretensje do niego, sama nie wiedziałam o co mi chodzi :(. Teraz, gdy go straciłam, nie mogę sobie z tym poradzić:(, mam zmienne nastroje raz mam ochotę zginać z tego świata, ale za chwilę twierdzę, że wszystko jest dobrze. On twierdzi, że mnie kocha, ja go też, ale nie potrafi mi zaufać, nie umiem już sama sobie z tym poradzić. Co robić?

Witam!

Może Pani podjąć się psychoterapii, w trakcie której będzie Pani mogła pracować nad wyrażaniem swoich emocji i okazywaniem uczuć. Dla Pani ukochanego może to być także sygnał, że chce się Pani zmianiać i rozwijać.

Warto, by porozmawiała z nim Pani o podjęciu się takiego rodzaju pracy na sobą. Możecie Państwo również wspólnie podjąć się terapii dla par i postarać rozwiązać trudności, jakie powstały pomiędzy Wami.

Pozdrawiam