Opadająca powieka - czy można to leczyć?

Witam, jestem kobietą i mam 23 lata. Od urodzenia mam lekko opadającą powiekę w prawym oku. Zastanawiam się, czy są jakieś leki, które mogą na to pomóc? Dodam, że chodzi mi raczej o efekt wizualny, gdyż póki co, nie zaburza to mojego widzenia. Z tego też względu nie chcę poddawać się operacji, ale gdyby istniały jakieś krople czy maści zmniejszające opadanie, to chętnie bym je wypróbowała. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam!

Niestety, ale nie istnieje żadne leczenie zachowawcze tego problemu (żadne maści, krople ani tabletki nie pomogą).

Jedyne rozwiązanie to operacja plastyczna powieki (tylko prywatnie).

Pozdrawiam