Opadnięte mięśnie na ramieniu 2. tygodnie po zwichnięciu barku

witam otóż dwa tygodnie temu zwichnąłem bark lekarz zadecydował że można ściągnąć gips nie robiąc przeswietlenia i moje pytanie jest następujące : Czy opadnięte mięśnie na ramieniu to normalna rzecz ? dodam że widać kość na barku ręka jest wiotka ale z dnia na dzień jest coraz lepiej z ruchem czy ta odstająca kość to oznaka ze jest coś nie tak czy poprostu to jest efekt bezruchu ręki przez dwa tygodnie

Cięzko z opisu "opadanie mięsnia" wywnioskować coż dokładnie maP an na myśli, albo co chce Pan opisac.
Zwichnięcie stawu ramiennego / zwichniecie stawu barkowo -obojczykowego ( te 2 urazy moga tkwic pod pojęciem zwichnięcie barku)
Zwichnięcie to bardzo cięzki uraz ponieważ uszkodzone zostaja struktury stawowe.
Dwa tygodnie to bardzo krótkiokres czasu. ^ tygodni to okres wstępny po któym wraca się do sprawnosci. W celu rozwiania Pana watpliwosci sugerowałbym konsultacja z ortopeda i zadanie mu nurtujacych pytań. Życzę dużo zdrowia