Opalanie się a atopowe zapalenie skóry

Witam, mam Atopowe zapalenie skóry... i mogę pomarzyć o słońcu czy solarium, nie wiem jak inni ale mi wystarczy 5 minut na słońcu a wieczorem mam gorace swędzoce plamy więc chyba już nigdy sie nie opale, stąd moje pytanie może państwo znacie jakiś sposób, jakieś kosemtyki aby moja skóra nie była tak biała :( wyglądam jakbym była opsypana mąką, wiem inni mają gorzej może troche narzekam ale chciałabym choć troszke aby moja skóra wyglądała lepiej, bojęsieSama próbować chemii żeby mnie nie wysypało

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę spróbować zastosować jeden z preparatów samoopalających. W celu ustalenia czy nie dochodzi do niepożądanej reakcji należy nanieść preparat na niewielki fragment skóry.

Witam można zastosować kremy samoopalające, brązujące, lub można skorzystać z zabiegu-opalanie natryskowa ciała. Kosmetolog dobierze odpowiedni odcień opalenizny do rodzaju skóry i karnacji.