Operacja na kręgosłup szyjny a bóle kręgosłupa

witam, jest juz po operacji na kregoslup szyjny (przepuklina c5-c6 22.04.2011rok)przed opeacja nie mialem wogle sily, i caly czas bolal mnie prawy bark i kregoslup szyjny, po opracji bylo duzo lepiej, od tego czus miale duzo rehabilitacji ale pozostalo dalej dretwienie placow wskazujacy i srodkowy, i mam skurcze lewego przedramienia i bole kregoslupa szyjnego, caly czas jestem pod kontrola lekarza ale nic mi nie przechodzi czy to juz tak zostanie??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie powinno być takich dolegliwości po zabiegu. Niestety nie zawsze da się przewidzieć jak daleko sięgają zmiany w obszar struktur nerwowych. W obecnej sytuacji wydaje się wskazane aby wykonać badanie obrazowe (kontrolne) czy aby nie pojawiała się jakaś nieprawidłowość w obrębie kręgosłupa.