Operacje kręgosłupa szyjnego z powodu dyskopatii

Mam 39 lat,jestem po 2 operacjach kręgosłupa szyjnego z powodu dyskopatii.Od roku czuję się ciągle zmęczona,śpiąca,mam powiększone węzły chłonne szyjne.Nasilają się bóle kości,drętwienie i osłabienie rąk i nóg.Nawet,podczas 20 minut jazdy samochodem drętwieją mi ręce,Bóle pleców dokuczają szczególnie w nocy.Często miewam skurcze lewej dłoni,palce wyginają się w nienaturalny sposób.Jest mi zimno,i jednocześnie pocę się.Nie pamiętam jeż dnia,w którym nic mnie nie bolało.Wyniki krwi są dobre Pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością w Pani przypadku potrzeba jest współpraca interdyscyplinarna w zakresie medycyny. Nie mniej jednak w pierwszej kolejności sugerowałbym wykonanie badania obrazowego kręgosłupa w celu oceny struktur nerwowych.