Operacyjne powiększanie penisa

CZy operacja powiększania penisa jest niebezpiecznia i czy po niej można uprawiać seks 4 razy w tygodniu
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko zabiegu, pomijając możliwość wprowadzenia zakażenia czy trwałego uszkodzenia mechanizmu wzwodu, polega na tym, że po okresie rekonwalescencji nie uzyska się oczekiwanego rezultatu, czyli zwiększenia długości. Ewentualne złe wyniki tej operacji wynikają w 50 proc. z siły kurczenia się blizny pooperacyjnej. Jeśli blizna ciągnie penis trochę ku górze, wędruje on w kierunku pozycji wyjściowej, a to znaczy, że uzyskane przedłużenie się kurczy. Uprawianie seksu z taką częstotliwością jest oczywiście możliwe ale dopiero po ustąpieniu obrzęku i zdjęciu szwów.