Operacyjne zlikwidowanie blizny po zabiegu usunięcia kaszaka

Witam,Pięć lat twmu miałem zabieg usunięcia kaszaka z głowy i niestety po zabiegu została mi nie estetyczna blizna.Chiałbym się zapytać czy możliwe jest operacyje jej usunięci i jaki moze byc przybliony koszt takiej operacji

Sposób usunięcia blizny zależy od jej wyglądu i preferencji pacjenta. Można ją usunąć chirurgicznie, ale po takim postępowaniu zawsze pozostanie ślad. Można również użyć lasera eCO2 (konieczna będzie seria zabiegów). Koszt jest ustalany indywidualnie, po konsultacji.