Opis badania EEG oraz omdlenia, utrata świadomości i zaniki pamięci

co znaczy badanie eeg.Opis:Zapis spoczynkowy zwiera obfitą,regularną czynność alfa11Hz w okolicy potylicznej do70mcV.Rz zaznaczona.Kilkakrotnie zarejestrowano na tym tle krótkie,uogólnione grupki złożone z fal z zakresu theta 4-7Hz i alfa oraz pojedynczych o zaostrzonej morfologii,do93mcV,niekiedy z widoczną synchronizacją tych ostatnich..Podczas fotostymulacji-zahamowania czynności na początku serii błysków. objawy:omdlenia,utrata świadomości,zaniki pamięci. prosze o szybka odp.tomografia ok

Witam. Nieprawidłowy wynik eeg świadczy o zaburzeniach czynności bioelektrycznej mózgu. Takie zaburzenia nie zawsze korelują jednak z objawami klinicznymi. Pojawienie się fal ostrych i uogólnionych może być wyrazem napadu padaczkowego. Proszę zgłosić się do neurologa który wdroży odpowiednie leczenie.