Opis badania szpiku

WITAM CO OZNACZA OPIS SZPIKU preparat sredniobogatokomorkowy.Odnowa erytroblastyczna stłumiona,normoblastyczna.Układ mieloblastyczny reprezentowanybogato z przewaga form dojrzałych.Zwiekszony do 20 odsetek dojrzałych limfocytów.Megakariocytów nie znaleziono.Wnioski niezamienna limfocytoza

Witam serdecznie. Jak powiedziano we wnioskach jest to obraz nieznanej limfocytozy czyli zwiększenia liczby limfocytów. Wymaga to dalszej diagnostyki, gdyż na tym etapie nie można więcej powiedzieć.