Opis TK klatki piersiowej po wykryciu guza nerki

U mojego taty wykryto guza nerki i kazano mu zrobic TK klatki piersiowej.Opis:Jamy oplucnowe obj.bad.wolne.Miazsz plucny bez zageszczen miazszowych.W polach nadprzeponowych pluc pasmowate zmiany wlokniste.W polach plucnych, w wiekszym stoniu w PP zmiany ogniskowe drobnoguzkowe o charakterze meta.W srodpiersiu pojedyncze,niecharakterystyczne ww.chlonne o wym 16mm retrokowalnie oraz ponizej rozwidlenia tchawicyy o wym. 13mm.W prawej wnece ww.chlonne o wym. do 19mm, w lewej nie widac.Co to znaczy?

Witam. Pani Tata na pewno musi kontynuować diagnostykę i leczenie onkologiczne. Powinien pozostawać pod stałą opieką onkologa który dobierze właściwy sposób leczenia