Opis tomografii miednicy mniejszej

opis tomografii miednicy mniejszej: "Powierzchnie stawowe spojenia kości łonowych w części dolnej o nierównych symetrycznie obrysach bez ewidentnych zmian litycznych z niedużą sklerotyzacją- stan poprzebytym zagęszczającym zapaleniu kości?" czy możliwe jest, że jedt to nowotwór, kość łonowa boli od 3 lat, obecnie nastąpiło natężenie bólu..takie jakby kłucie i czuje ciepło z tego miejsca. Gdize się udać, co zrobić, jakie badana jeszcze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu nie wskazują na zmiany pochodzenia nowotworowego. Warto skonsultować się z ortopedą.