Opis USG i ryzyko martwej ciąży

witam, ostatnią miesiączkę miałam 7 sierpnia cykle ok 28-30dni, martwi mnie opis usg pierwsze badnie tydz temu GS sr 12,6 YS sr 4,0 mm drugie badanie po tyg wymiary GS sr 16,8 CRL ok 3,2 FHR ? YS 2,7 mm Ginekolog stwierdził ze pęcherzyk żółtkowy zmalał i jest możliwość ze ciąża będzie martwa, stąd moje pytanie czy faktycznie te wymiary są niepokojące?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pęcherzy żółtkowy rzeczywiście jest mniejszy. Proszę zaufać lekarzowi, który prowadzi Pani ciążę oraz postępować wg jego zaleceń.