Opis wyniku badania stawu kolanowego

ORTOPEDA Niepełne promieniste pęknięcie trzonu łąkotki przyśrodkowej w pobliżu rogu tylnego z drobną szczeliną pęknięcia powierzchni dolnej rogu tylnego.W rogu przednim uszkodzenia wewnątrzłąkotkowe,róg o nierównych obrysach.Chrząstki w przydziale przyśrodkowym stawu kolanowego w okolicy uszkodzonej łąkotki o nierównych obrysach i niejednorodnej intensywności sygnału.Rzepka typ III wg Wiberga,słabo wykształcona przednia powierzchni kłykcia przyśrodkowego,mała ilość płynu w zachyłku nadrzepkowym

Szanowny Panie, w świetle przytoczonego opisu badania ( najprawdopodobniej NMR) sposób Pana leczenia ( zachowawcze - rehabilitacja czy też operacyjne - artroskopia) będzie uzależniony od objawów klinicznych oraz wywiadu. Proszę z tym wynikiem zgłosić się do specjalisty z zakresu ortopedii. Pozdrawiam