Oponiak w wyniku tomografii komputerowej
PYTANIE DO NEUROCHIRURGA JESTEM PO BADANIU KT GLOWY WYNIK NA OKNIE KOSTNYM OPONIAK 8/5MM

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania powinien być skonfrontowany ze stanem klinicznym pacjenta. Wskazana jest wizyta u lekarza.