Oporność na leczenie a zaburzenia lękowo-depresyjne, zaburzenia osobowości, CHAD

witam leczę sie psychiatrycznie ponad 12 lat a obajwy miałem już prędzej w ieku dojrzewania obecnie mam 30 jestem mężczyzną zapytać bym sie chciał o opornosc moją na leczenie i leki które pomagają na chwile albo wcale stwierdzane miałem : zaburzenia lekowo depresyjne ,zaburzenia osobowośći mieszane , osobowosć chwiejna emocjonalnie typ impulsywny ,spektrum chad w jakich chorobach dominuje pustka ?czy w chwiejnej impulsywnej tez ??bo tylko o borderline sie pisze dużo ???

Witam,

Może warto rozpatrzyć leczenie psychoterapeutyczne skoro, jak pisze Pan, farmakoterapia pomaga tylko na chwile ?