Opóźnienia miesiączki i biała grudkowata wydzielina z pochwy

Witam! Miesiączkuję regularnie i uprawiam stosunek przerywany. Okres spóźnia mi się 6 dni. Wykonałam 2 testy z popołudniowego moczu w odstępie 3 dni i oba były negatywne. Miałam ostatnio bardzo dużo stresów i byłam przeziębiona. Moja cera jest paskudna, jak zawsze przed okresem, nie bolą mnie piersi, mam skąpą, bezzapachową, białawą i grudkowatą wydzielinę z pochwy, kiedy wciągam brzuch to czuję lekki ból w lewym jajniku. Czy mogę być w ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy z porannego moczu, te z popołudniowego należy uznać za niewiarygodne.
Grudkowa wydzielina jest prawdopodobnie grzybicą pochwy. Wskazany kontakt z ginekologiem.