Opóźnienie wystąpienia miesiączki po pettingu i przerwaniu błony dziewiczej

Witam.Uprawiałam z chłopakiem petting i seks analny, doszło wytrysku na narządy płciowe i przeniesienie spermy palcem do pochwy.Dodam ze przy pettingu doszło to przebicia błony i przez 2 dni miałam rano jasno brązowe plamienia. Okres spóźniał się 10 dni, wiec zrobiłam test(negatywny).Po 18 dniach spóźnienia dostałam, normalny 7- dniowy okres.Po okresie zrobiłam jeszcze 2kolejne testy(tez negatywne.przed okresem jadłam antybiotyki. jest możliwość,że mogę być w ciąży?Jestem za mloda na dzieck

Witam, pisze Pani, że po współżyciu dostała Pani okres oraz, że testy ciążowe dały wynik ujemny, więc ryzyko zajścia w ciąże wydaje się być nikłe. Dla całkowitej pewności i uspokojenia się najlepiej będzie jednak iść na wizytę do lekarza ginekologa. Wizyta ta jest również potrzebna, aby dobrać najlepszy dla Pani sposób antykoncepcji, tak by życie seksualne sprawiało Pani przyjemność a nie stres związany z ewentualnością zajścia w ciąże. Pozdrawiam!