Opóźniona miesiączka a wyznaczenie dni płodnych

W dzień po spodziewanej owulacji byłam u ginekologa, który stwierdził że było już jajeczkowanie. Tym razem okres mi się spóźniał. Temperatura była wyższa niż zwykle (zazwyczas 36,6 teraz 36,9).Dwa dni po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i druga kreska była bardzo słaba.Po kilku dniach zrobiłam kolejny test i kreski już nie widziałam. Po tygodniu od spodziewanej miesiączki wystąpiło krwawienie mniej intensywne ale tak samo bolesne. Czy to wczesne poronienie? Jak liczyć teraz dni do owulacji?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Precyzyjne wyliczenia dni płodnych przy nieregularnych cyklach jest niemożliwe.