Opóźniona miesiączka, ból brzucha a ciąża

Witam. 19 stycznia ostatnio uprawiałam sex. Teraz miesiączka spóźnia mi się 5 dzień, brzuch boli codziennie, piersi wcale nie bolą. Robiłam dziś rano test i wyszedl negatywny. Dziś wieczorem pojawiły się brązowe plemienia, teraz leci krew ale bardzi mało. Co to może oznaczać?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej nie jest Pani w ciąży,ale w razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.