Opóźniony okres o 5 dni

Kochałam się z chłopakiem 23.10 z zabezpieczeniem, a nie pękła i nic się nie stało, a okres powinnam dostać 25.10, ale spóźnia mi się 5 dni. Czy mogłam zajść w ciążę?

ponad rok temu

Witam!

Wszystkie dane, które podałaś w poście, świadczą o znikomych szansach na zajście w ciążę.
Do stosunku doszło w dni niepłodne, byliście zabezpieczeni i nie było żadnych nieplanowanych zdarzeń.
Jak zapewne wiesz, jest wiele czynników wpływających na długość cyklu.
Radzę spokojnie czekać. W przypadku dłuższego opóźnienie możesz skontaktować się z ginekologiem.

Pozdrawiam