Opóźniony okres po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, pod koniec sierpnia odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, było to mniej więcej w połowie cyklu. Okres spóźnia mi się już prawie miesiąc , czy to normalne ? Pozdrawiam :) .
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Zazwyczaj po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych prawidłowy okres powraca dość szybko. Myślę że warto wykonać test ciążowy i upewnić się, że nie jest Pani w ciąży.