Opuchlizna i oparzenia po długim przebywaniu na słońcu

Witam kilka dni temu(5 dni temu) za dlugo opalam sie na sloncu doznalam oparzenia-czerwona szczypiaca skora, drgawki, jednak brak goraczki. Prawą nogę mam bardzo opuchnięta jednak lewą na której mam żylaki nie ma opuchlizny do tej pory. Czy powinnam zgłosić się do lekarza czy jest szansa,że to minie gdyz schladzam nogi uzywamsrodkow z apteki jednak nadal nogi sa gorace a jedna prawa opuchnieta. pozdrawiam Alicja

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zdecydowanie powinna Pani udać się do lekarza i skonsultować osobiście swój problem.