Opuchlizna uda podczas miesiączki

Witam. 3 tyg temu miałam pierwszy okres. tego dnia zauważyłam, że mam lekko podpuchnięte prawe udo. Piłam dużo wody i nie jadłam soli, ale opuchlizna nie zeszła. Od końca okresu minęły już 2 tygodnie ale opuchlizna nadal się utrzymuje. Co robić? Do jakiego lekarza się udać i jakie wykonać badania? Nie wyobrażam sobie, żeby to miało zostać na zawsze....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni Pani uda oraz pokieruje dalszym postępowaniem.