Opuchnięcie stóp w 35 tygodniu ciąży

Jestem w 35 tygodniu ciazy, i zaczelam zauwazac opuchniecie stop, ktore jest jednak bardziej widoczne na prawej stopie i w dodatku mam odczucie zdretwienia albo czegos podobnego czego nie potrafie doklanie opisac. Jak dotykam stope to delilatnie boli, oczywiscie jak troche mocniej przycisne. Nie wiem czym to jest spowodowane i czy mam sie czym denerwowac.

Witaminy w ciąży

Milena Lubowicz

Myślę, że należy wykonać badanie ogólne moczu i skontaktować się z ginekologiem, gdyż obrzęki w ciąży mogą być powodem do niepokoju.
Pozdrawiam