Orgazm analny u mężczyzny

Witam ja natomiast mam 35 lat i chciałem spróbować jak to jest z tym orgazmem analnym u mężczyzn bez dotykania penisa i kupiłem sobie masażer prostaty no i było miło lecz bez dotykania penisa orgazmu i wytrysku nie było. Dlaczego? Czy tylko wybrani przez nature mogą osiągać analny morgazm z wytryskiem nasienia bez dotykania penisa? Bo na tą chwilę jestem zawiedziony.

Zbyt duże oczekiwania nie są dobre w seksie.
I nie tylko w seksie...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Każdy człowiek ma inne preferencje i inne upodobania, także erotyczne, na które składa się wiele czynników. Dla wielu mężczyzn masaż tzw. "męskiego punkt G" jest szczególnie przyjemnym doznaniem, a nawet umożliwia osiągnięcie orgazmu lub wytrysku i orgazmu. Nie jest jednak tak, że dotyczy to wszystkich mężczyzn. Zazwyczaj również odkrycie nowej drogi przeżywania przyjemności trwa, jest procesem, wymaga czasu, kolejnych prób, eksperymentów. Ważne, żeby były to próby przyjemne, radosne, miłe, a nie "dla osiągnięcia celu" - seks nie lubi zadaniowości. Trudno oczekiwać odkrycia po jednorazowej tylko próbie.

Pozdrawiam!