Orzeczenie badania EEG u 34-latki

orzeczenie badania EEG Zmiany napadowe zmiennostronne w okolicach skroniowych,zwłaszcza aktywowane fotostymulacją . Nie mam objawów padaczki ani bóli głowy. Mam guza przysadki mózgowej spowodowane wysoką prolaktyną biorę bromergon na zbicie. Proszę o odp. czy martwic się wynikiem,czy neurolog zleci mi leczenie farmakologiczne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wymaga oceny specjalisty neurologa. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.