Osiągnięcie rozkoszy z partnerką

Witam! Mam 16 lat. Uprawiam regularnie i często seks z moją partnerką, przed nią miałem tylko jedną i to raz. Mam tak, że np. jak się masturbuję (robię to już kilka dobrych lat) to prostuję nogi i napinam wszystkie mięśnie, czasem dostaję lekkiego skurczu. Inaczej nie mogę dojść do orgazmu. Od ostatniego czasu, udaje mi się bez wyprostowania nóg dojść do wytrysku podczas masturbacji, trwa to dłużej, ale przyjemność jaką odczuwam jest większa. Niestety podczas seksu z kobietą nie dojdę inaczej. Bardzo proszę o pomoc, co mam zrobić?

Witam! Opisane warunki uzyskiwania satysfakcji seksualnej wynikają z zmiany napięcia mięśni miednicy. Nie wiąże się to sytuacją niefizjologiczną, a wynika z przyzwyczajenia. Na trudność w uzyskiwaniu orgazmu może mieć wpływ również częsta masturbacja. Jeśli zależy Panu na łatwiejszym osiąganiu satysfakcji seksualnej to proponuję ograniczyć aktywność seksualną do współżycia z partnerką. Zwiększy to napięcie seksualne i na pewno przyspieszy osiąganie orgazmu. Warto odnaleźć z partnerką takie pozycje, które będą dla Pana bardziej komfortowe. Podsumowując, w tej chwili nie ma powodów do obaw, ale warto zastosować się do wskazanych rad. Pozdrawiam serdecznie!