Osłabienie a przewlekłe przeziębienia

Witam! Mój problem polega na tym że od jakiegoś czasu stałem się bardzo osłabiony,męczą mnie przewlekłe przeziębienia(tygodniami),uporczywy kaszel z kłuciami w górnej części klatki piersiowej a sporadycznie dochodzi do tego wszystkiego bardzo złe samopoczucie zaczyna boleć,drętwieć lewy bark,cale żebra po lewej stronie,dochodzi do tego odrętwienie lewej ręki aż po dwa małe palce,ból lędźwiowy,lewego pośladka,uda oraz stopy nogi lewej.pomaga polopiryna,maści rozgrzewające.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki, tj. wykonania podstawowych badań laboratoryjnych oraz badań obrazowych kręgosłupa. Opisane dolegliwości bólowe barku oraz kończyny dolnej lewej najpewniej są bowiem konsekwencją patologii kręgosłupa. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.