Osłabienie a wyniki krwi i moczu

Co mogą oznaczać wyniki krwi imoczu gdy: poziom limfocytów 47,4 (norma 40), monocyty 0,2 (0,3), RDW-CV 11,3 (11,5), sód 3,35 (3,5), żelazo 175 (170), mocz: leukocyty 20-30 wpw, nabłonki płaskie liczne i bakterie liczne. Pozostałe wyniki w normie. Proszę o analizę, ponieważ ogólnie czuję się mocno osłabiona, mam ciśnienie 50/80, a wizytę mam za tydzień i trochę się niepokoję. Pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ma Pani infekcję dróg moczowych. Jeśli odczuwalne jest pieczenie przy oddawaniu moczu, parcie na mocz, ból podbrzusza itp. należy niezwłocznie rozpocząć leczenie. Wskazane zażywanie leku furagina oraz profilaktycznie ekstraktu z żurawiny wielkoowocowej (leki dostępne bez recepty) która zakwasza mocz w naturalny sposób minimalizujący skutki zakażenia.
Oczywiście leki te może Pani przyjmować pod warunkiem, że nie występuje u Pani alergia na żadną z substancji w nich zawartych.