Osłabienie, bóle gardła i mięśni, katar u dziecka

witam.juz nie wiem co robic moja 14 letnia córka juz 4 tydzien choruje lerzy w łozku ma katar kaszel bol gardła jest oslabiona blada miesnie bola.chodzimy po lekarzacgh i nikt nie potrafi pomóc nie wiem juz co robic tak sie martwie,...czy mozliwe ze to sa objawy alergi albo pasozytów co mam zrobic......zrozpaczona

Pomyśleć o boreliozie, reumatyczne choroby, grużlica? rtg płuc ! ew. cytomegalia wirusowa choroba trwająca do 6 tyg. a objawy jak w grypie)