Osłabienie i kłucie w sercu podczas wykonywania zwykłych czynności

Witam,od paru lat czasami podczas robienia jakiś czynności robi mi się słabo, lub kuje mnie w sercu.Czasem w lewej stronie brzucha. Nie wiem co robic.A jak się lekko zdenerwuje robi mi się przez chwilkę mgła przed oczami.Jedna Pani badała mnie i stwierdziła że serce wali mi bardzo szybko jakbym biegła a wtedy nic nie robiłam. Miałam już badanie na serce krew nie mam anemii. Często mi się tak robi i inni myślą że ja zmyślam prosze o odpowiedz :(

Witam! W związku ze stwierdzonymi napadami kołatania serca przede wszystkim warto w tym wypadku wykluczyć zaburzenia rytmu serca. Pomocne w ich ocenie może być badanie holter ekg - 24godzinne monitorowanie czynności elektrycznej serca. Opisane objawy mogą wiązać się z zaburzeniami o charakterze nerwicowym.