Osłabienie i stres

Dzien dobry, Moja siostra cierpi na stress i od jakiegos czasu dokladnie przez 2 miesiace jest codziennie oslabiona,nic jej sie nie chce , siedzi caly czas w pokoju. Nie wiem jak jej pomoc. Jest to generalnie bardzo zywiolowa osoba, a nagle stala sie cicha. Caly czas spi i kompletnie nic nie rozmawia. Co ja moge zrobic aby jej pomoc? Bylismy u lekarzy i innych terapetow ale to nic nie pomoglo. Co dalej? Dziekuje za pomoc.

Nie pisze Pani, u jakich lekarzy była siostra, wydaje mi się jednak, że bez specjalistycznej konsultacji się nie obejdzie. Proszę rozważyć konsultację psychiatryczną, opisane objawy mogą wskazywać na zaburzenia depresyjne- podkreślam jednak, że jest to hipoteza, bo nie można postawić diagnozy przez internet, na podstawie krótkiego opisu. Nie pisze Pani również, w jakim wieku jest siostra- od tego zależy, czy z takiej konsultacji (leczenia) powinna skorzystać tylko Pani siostra czy (jeśli jest niepełnoletnia) cała Rodzina.
Pozdrawiam, Justyna Owczarek- Skoneczna